Sinpaş Holding

44 yıldır hayata dokunuyoruz…

44 yıl önce başladığı yolculuğu boyunca adımlarını hep en iyiye ulaşma ilkesiyle atan Sinpaş Holding’in yenilikçi vizyonu, güvenilirliği ve özgünlüğü, başarısının ardındaki en büyük itici güç.

Sinpaş Holding, Gayrimenkul Geliştirme, Sanayi, Hizmet, Finans ve Enerji sektörlerinde 28 şirketi ve 3000’den fazla çalışanı ile bulunduğu sektörlere öncülük ederek ilklere imza atmaktadır.

Almanya’dan Gürcistan’a, Suudi Arabistan’dan Umman’a dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren Sinpaş Holding, bugün Toplam 80 ülkeye ihracat yapan büyüklüğe ulaşmıştır.

1974 yılında kurulan Sinpaş, bugüne kadar yaklaşık 80 binin üzerinde kişiyi konut sahibi yapmıştır.

2005 yılından itibaren markalı konut projelerinin yanı sıra markalı ticari gayrimenkul projeleri de geliştiren Sinpaş, iş dünyasının ihtiyaçlarına en iyi çözümler üreten ofis, endüstriyel bina ve AVM’leri ile artı değer katıyor.

Tam 44 yıldır daha önce yapılmayanı yaparak ve pek çok ilke imza atarak başarısını dünyaya taşıyan Sinpaş Holding, faaliyet gösterdiği sektörlerde üstlendiği liderliğini uluslararası arenada da taçlandırmaya devam ediyor.

Sinpaş Holding, itibar sermayesi ve yenilikçi bakış açısıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor.

www.sinpasholding.com

Loading