Mülk Gayrimenkul Yatırım

44 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan Mülk Gayrimenkul Yatırım ve İşletme Ticaret A.Ş., ticari mülk yönetimi ve kiralaması alanında faaliyet gösteriyor.

Mülk Gayrimenkul Yatırım bugün itibariyle, 1.109.066 m²’lik ticari portföyün; pazarlama, kiralama, tesis yönetimi, varlık yönetimi ve proje geliştirme işlerini yönetiyor.

Mülk Gayrimenkul Yatırım’ın yönettiği ticari gayrimenkul portföyü, ağırlıklı olarak İstanbul Avrupa yakasında bulunuyor. Haliç’te kurulu, Türkiye’nin ilk yatay konseptli A sınıfı ofis projesi Flatofis, iş dünyasının gözde merkezi olarak ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapıyor. Tek katta 12 bin 500 metrekareye varan ofis alanları bulunan ve toplam 63.119 m² kiralanabilir alana sahip olan Flatofis, sektöründe lider markaların Genel Müdürlük ofislerine ev sahipliği yaptığı gibi Woop Point markası ile de hazır ofis, sanal ofis, Co-Working ve toplantı salonları ile iş dünyasının gelişen ihtiyaçlarına çözüm oluyor.

Mülk Gayrimenkul Yatırım, İkitelli OSB bölgesinin ilk karma konseptli projesi olan Deposite İş, Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni de yönetiyor. Müşterilerine 117.268 m²’lik bir alanda; ofis, perakende mağazalar, endüstriyel alanlar, spor tesisleri ve sosyal alanlar ile hizmet veren Deposite’nin her katına kamyon ve diğer iş araçları rahatlıkla çıkabiliyor. Deposite, endüstriyel depolama ve imalathaneye uygun tasarımıyla, iş dünyasına ayrıcalıklı ve fonksiyonel kullanım alanları sunuyor.

Yine İkitelli’de yer alan İş Modern projesinin ise en belirgin özelliği bölgenin her katına tır çıkabilen ilk projesi olması. Çelik&Özer İş Merkezi, Çelik&Yenal Endüstri Merkezi, Çelik&Törün Endüstri Merkezi, Çelik&Tüzün Lojistik Merkezi ve Çelik&Çelik Lojistik Merkezi de Mülk Gayrimenkul’ün yönettiği endüstriyel yapılar arasında yer alıyor. Servet GYO’nun yatırımı olan Almanya Frankfurt’ta yer alan OSWE projesi de Mülk Gayrimenkul’ün yönetimi arasına giren yeni projelerden bir diğeridir.

Misyon

İş dünyasına artı değer katacak ticari gayrimenkul projeleri geliştirerek, iş hayatında kaliteli yaşam alanları oluşturan, müşterilerine değer katan, profesyonel yönetim ekibi ile müşteri memnuniyetini sürekli kılan, ticari gayrimenkul sektörünün standartlarını belirleyen ve yükselten, üstün hizmet kalitesini karlılığa dönüştüren lider bir firma olmak.

Vizyon

Ticari gayrimenkul sektöründe ilk akla gelen ve sektöre yön veren lider firma (marka) olmak.

Loading