Deposite OUTLET

Türkiye’de birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Honding, 44 yıllık tecrübesi ile 2008 yılında İkitelli ve Başakşehir’in buluşma noktasında bulunan Deposite Outlet Alışveriş Merkezi’nin kapılarını açtı. Avrupa yakasının gelişim bölgesinde yer alan Deposite Outlet, kazançlı alışverişin merkezi olma özelliğini taşıyor.

Bölgenin ilk outleti olan Deposite Outlet; gerek Türk mimari unsurlarından izler taşıyan sıra dışı mimarisi ve özgün tarzı, gerekse ulusal ve uluslararası birçok seçkin markasıyla İstanbul ve Başakşehir’in en dikkat çeken alışveriş merkezi. İkitelli’nin tam kalbinde yer alan Deposite Outlet, kusursuz marka karması, kafe ve restoranları ile ziyaretçilerine keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

Kazançlı Alışveriş Şehri

Toplam 170.000 m²lik alana kurulu olan ve ünlü dünya markalarını içerisinde barındıran Deposite Outlet’teki tüm mağazalar, ziyaretçilerine gerçek outlet imkânları sunuyor. 365 gün kazançlı alışverişin tadını çıkaran Deposite Outlet ziyaretçileri, anlık indirim anonsları ile özel indirim fırsatlarını da anında yakalayabiliyor.

Nike Factory Store, Adidas, Mavi, Boyner Outlet, Damat, Hotiç, LC Waikiki gibi birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan Deposite Outlet’te  aradığınız her şeyi bulabilecek, yılın 365 günü indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilmenin keyfini süreceksiniz.

Loading